100 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به رانندگان تاکسی در سنندج

سازمان حمل نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج به منظور حمایت از رانندگان به عنوان یکی از اقشار زحمت کش جامعه رایزنی های لازم را برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با بانک رسالت

جناب آقای حمید خضری: سرپرست سازمان حمل نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: 100 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به رانندگان تاکسی در سنندج پرداخت می شود.

سازمان حمل نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج به منظور حمایت از رانندگان به عنوان یکی از اقشار زحمت کش جامعه رایزنی های لازم را برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با بانک رسالت انجام داده ایم.

وی از پرداخت تسهیلات 4 درصدی تا سقف 100 میلیون تومان به رانندگان تاکسی در سنندج خبر داد و گفت: 50 میلیون تومان تسهیلات خرید لوازم خودرو و 50 میلیون تومان تسهیلات خرید لوازم خانگی به رانندگان تاکسی در سنندج پرداخت می شود.

سرپرست سازمان حمل نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج با بیان اینکه این طرح برای نخستین بار در کردستان و در شهر سنندج اجرایی می شود، اظهار کرد: رانندگان بدون داشتن هیچ سپرده ای و تنها با معرفی نامه از سوی سازمان حمل نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند.

خضری اضافه کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به این سازمان نسبت به دریافت معرفی نامه برای مراجعه به بانک رسالت اقدام کنند.

سرپرست سازمان حمل نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج داشتن یک ضامن دیگر شرط دریافت این تسهیلات ارزان قیمت است، عنوان کرد: بانک رسالت سقفی برای تعداد معرفی شدگان به ما اعلام نکرده و براساس آمار موجود 3 هزار و 122 نفر از رانندگان تاکسی در شهر سنندج مشمول این طرح قرار خواهند گرفت.

وی در پایان تصریح کرد: افراد متقاضی خرید لوازم یدکی از طریق بانک رسالت به شرکت ایران خودرو و برای خرید لوازم خانگی به فروشگاه های طرف قرارداد معرفی می شوند.